Misja Radziszewo

negocjacje, komunikacja, współpraca, misja radziszewo, grywalizacja, gamifikacja, szkolenia zgyrwalizowaneTwoim problemem jest komunikacja wśród Twoich pracowników? Nie wiesz jak sprawić, aby sprawnie ze sobą współpracowali? A może po prostu chcesz wzmocnić w nich umiejętności negocjacyjne? To wszystko możesz osiągnąć dzięki naszej grze – Misja Radziszewo!

Nasza gra przeznaczona jest dla managerów, doświadczonych specjalistów, ale może znaleźć także zastosowanie w rozwiązywaniu problemów współpracy grupowej pracowników niższych szczebli. Wiadomo bowiem, że ludzie spajają wszystkie elementy w organizacji. Nie można nastawić się na rozwój przy oporze pracowników, a niska ich efektywność utrudnia osiąganie dodatnich wyników finansowych. Mając zasoby czasu, informacji, narzędzia i tak nie można osiągnąć sukcesu bez odpowiednio zmotywowanych pracowników, którzy potrafią współpracować ze sobą dla osiągania celów całej organizacji.

Zainteresowany? Pozwól zabrać Ciebie i Twoich pracowników w świat symulacji, która pomoże osiągnąć Ci sukces!

O co w tym chodzi?

Scenariusz gry jest jasny - Radziszewo jest to średniej wielkości miasto w Polsce. Symulacja bazuje na  problemie przygotowania miasta tak, aby wszyscy mogli przetrwać nadchodzącą zimę. Aby to zrobić uczestnicy gry muszą współpracować ze sobą, negocjować między sobą swoje wizje rozwiązania problemu, a co najważniejsze – rozmawiać ze sobą. Sprawdź czy Twój zespół odnajdzie się w takich warunkach. Czy uda im się poradzić z wyzwaniami w grze? Czy potrafią postawić na lojalność czy też będą dążyli do zaspokajania indywidualnych interesów? Naucz swoich ludzi skutecznej pracy w grupie!

Jak to działa?

Negocjowanie to każda rozmowa, której cel to uzgodnienie wspólnego stanowiska. Postaw swoich pracowników w sytuacji problemu i sprawdź jak będą się ze sobą komunikować. Tylko odpowiednia komunikacja i współpraca pozwoli im na osiągnięcie celu w grze. Zwycięstwo pozwoli im na zrozumienie, że takie postawy sprawdzają się także w rzeczywistych warunkach. Wszelkie błędy ukażą im negatywne konsekwencje takich zachowań. Będą wiedzieli czego unikać w rzeczywistości.

Z kolei Ty uzyskasz informację jak dane osoby zachowują się w sytuacji konfliktu! Będziesz wiedział jak zachowują się jednostki – kto przejmuje rolę lidera, a kto po prostu podąża za grupą. Informacje te przydadzą Ci się w codziennym zarządzaniu zasobami ludzkimi. Gra jest dla pracowników zabawą i przyjemnością – w takich warunkach pokażą oni prawdziwe JA. Ponadto zwiększy się ich motywacja do działania, ponieważ firma oferuje im nietypowy i atrakcyjny dla nich sposób szkolenia.

Już dziś zadbaj o maksymalizację efektywności swoich pracowników! Pamiętaj, że to oni tworzą organizację i to oni realizują Twoje cele. Zadbaj o wzmocnienie w nich pożądanych postaw i zachowań, które pozwolą odnosić sukces Twojej firmie.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Nie będziesz musiał gonić za innymi przedsiębiorstwami, aby im dorównać. To oni będą gonić za Tobą!

Pozwól sobie przenieść swój biznes na najwyższy poziom.