TeamCraft

Team Craft - Pierwsza Polska Gra Motywacyjna dla Zespołów

 

Czy praca w zespole przestała sprawiać Ci radość? Czujesz, że może być lepiej

Poznaj sposób na rozpalenie pochodni i stworzenie zespołu, któremu się chce.

 

Historia z życia?

 

“Rany boskie, znowu poniedziałek!”. Jedziesz do pracy w zespole, w którym od dawna nie ma ducha. Wszyscy zaczynają dzień od kawy i najchętniej na niej by skończyli. Non stop problemy i wyzwania, wypalenia. Coś, co kiedyś sprawiało mega radość nagle staje się mordęgą. Bo jak długo można!

 

Kiedyś to była praca z pasji. Teraz czekasz tylko na wypłatę i każdy piątek, żeby jak najszybciej wyjść z biura i popsuć komórkę. Każdy dzień kosztuje Cię ogrom energii, a najgorsze jest to, że masz poczucie, że niewiele da się zmienić.

 

Znacie się od lat i jak w małżeństwie młodzieńcze emocje dawno opadły. To już związek z rozsądku. Nawet, gdy przyjdzie Ci do głowy, żeby coś zmienić, to i tak nikomu się nie chce…

 

Każdy dzień taki sam. Trudno pobudzić zachowania, które sprawią, że ktoś coś zrobi i będzie:

 • zmotywowany

 • zaangażowany

 • uśmiechnięty

 • współodpowiedzialny

 • życzliwy dla siebie.

 

Masz tego dość! Chcesz pracować z ludźmi, którzy cieszą się swoją pracą. Bo Ty chcesz tak pracować! Próbowałeś już kręgli i innych podobnych akcji? Nie zadziałało i wierzysz, że już nic nie zadziała?

 

Rozwiązanie?

 

Wykorzystaj gotowy schemat gry TEAM CRAFT. To gra, która pozwoli Ci na pracę i zaangażowanie zespołu na maksa. Będziesz mógł wspierać zachowania, które wspierają Twój biznes i Twój zespół oraz wyeliminować to, co nie działa. Aha, i możesz dopasować grę do siebie i twojego zespołu.

 

To nie tylko zabawa. To połączenie psychologii i mechanizmów znanych z gier do tego, abyś oprócz wypłaty czerpał radość i satysfakcję z pracy z innymi.

 

Sprawdziliśmy to na sobie. Nie raz. I nie, żeby od razu to zadziałało.  Mieliśmy i nadal mamy swoje wzloty i upadki, ale Ty możesz skorzystać z naszych doświadczeń tu i teraz oraz połączyć je ze swoim oraz wnioskami z obserwacji Twojego zespołu. Bez ryzyka.

 

Co będziesz z tego mieć?

 

Spraw, żeby członkowie Twojego zespołu:

 • chętniej zgłaszali pomysły

 • szukali oszczędności

 • bardziej dbali o klienta

 • konstruktywnie się ze sobą “kłócili”

 • znajdywali kreatywne rozwiązania trudnych sytuacji

 • brali na siebie odpowiedzialność za efekt

… bez dodatkowych kosztów po Twojej stronie!

 

Magia? Nie. To grywalizacja. Nasza filozofia zakłada, że ludzie muszą się chociaż trochę lubić. A wtedy wystarczy odrobinę zmienić sposób ich pracy, żeby wygenerować pozytywną energię.

 

Dlaczego to działa?

 

Czy grałeś kiedyś w gry? Wciągały Cię? To jest właśnie ich natura. Powstały po to, aby angażować nas w wykonywanie czynności, które nie zawsze są pierwszymi, które chcielibyśmy zrobić. Jak nakłonić kogoś do codziennego wstawania i biegania po 10km? Dla niektórych to medal po 3 miesiącach, natomiast wiele osób odpuści po kilku dniach.

 

Gry sprawiają, że osoby, które potrzebują ciekawych, częstych bodźców dostają coś, co nakręca ich każdego dnia. Samo dążenie do zdrowia nie wystarczy, poszukują szybszych nagród. I tego dostarzają gry: informacji zwrotnej tu i teraz! I tego dostarcza TEAMCRAFT dla zespołu.

 

Kilka słów od królików doświadczalnych

 

“Miałem problem z tym, żeby programiści wykonywali pracę w taki sposób jak bym chciał. Trudno było mi im przekazać, że zależy mi na dobrej jakości kodzie, szybkiej reakcji na potrzeby klienta, rozwiązywaniu problemów. Wykorzystałem TEAMCRAFT do zaangażowania zespołu. Stworzyłem nagrody za Bezbłędny Kod, za największą ilość zamkniętych ticket’ów lub za pomoc w projektowaniu. Przygotowałem też symboliczne nagrody w postaci podwójnych biletów do kina, czy tradycyjnej kraty piwa. Okazało się, że efekt przerósł moje oczekiwania. Nie muszę tłumaczyć o co mi chodzi, bo samo się dzieje! Co prawda niektóre nagrody były zbyt łatwe do realizacji i musiałem je na bieżąco modyfikować, natomiast trudno mi sobie wyobrazić, że moglibyśmy dalej działać bez jakiejś formy TEAMCRAFT’a ” Arkadiusz Wtykło, Project Manager, Arteneo

 

Dlaczego masz zaryzykować?

 

Sprawdziliśmy grę na sobie. I działa. Sprawdziliśmy grę na zaprzyjaźnionych firmach. I działa. To dwudziesta gra w naszym portfolio. 19 z nich działa. Robimy gry dla dużych firm. I działają.

 

I przy okazji możesz zacząć zmieniać rzeczywistość nie wydając na nią złotówki z cennego budżetu.

 

Czy wystarczy tego dla mnie?

 

Na co dzień realizujemy wiele projektów związanych z grami i nie możemy przeznaczyć tak dużo czasu na wspieranie idei TEAMCRAFT na 100% czasu. Gra wymaga nadal pracy i naszego wsparcia, dlatego nie możemy jej udostępnić na tym etapie wszystkim, bo cały czas nad nią pracujemy. Wierzymy jednak, że to od zespołów zaczyna się to, co najlepsze w firmach, dlatego zdecydowaliśmy, że będziemy wspierać najbardziej aktywne zespoły.

 

Dostęp do naszej wersji otrzyma tylko 3 zespoły, które najlepiej udowodnią, że zrobią z naszej inwestycji największy użytek.

 

Nie chcesz czekać?

Skontaktuj się z nami  i zapytaj o naszą komercyjną ofertę.

 

 

A jakieś bonusy? Tu powinny być bonusy!

 

Bonus? Nie ma bonusów. No może poza zadowolonym i efektywnym zespołem. Przewodnik dostajesz za darmo. Możesz go nie pobierać i patrzeć jak inni mają fun, a Ty czekasz na dzień matki boskiej pieniężnej.

 
 • Co mam zrobić?

 

Zarejestruj się, napisz dlaczego to Ty masz otrzymać nasze wsparcie i udowodnij, że potrafisz je dobrze wykorzystać. A my się zastanowimy, czy Ci pomożemy ;). Dostaniesz przewodnik TEAMCRAFT DIY (Do It Yourself) + hasło dostępu do naszej zamkniętej strony TEAMCRAFT ważne na okres 3 miesięcy. A potem się zobaczy. Czy się polubilliśmy i chcesz zostać z nami i polecać swoim przyjaciołom, czy też nie i wtedy z rozkoszą polecisz nas swoim wrogom ;).

 
 
Możesz również do Nas napisać korzystając z poniższego maila.

biuro@eigb.pl